• CLOUD SCHOOL

     Online school management system that automates all departments & accessible from everywhere, anytime using any device.

     Access Website

    • MEMBERSHIP SYSTEM

     An advanced membership management system that help manage members data, communication, subscriptions, invoices and much more.

     Discover More

    • IKOMALI POS

     Multi-channel Cloud POS that helps you manage your business & sell to individuals or groups through our global E-commerce platform

     Visit Website

    • WATER BILLING

     An advanced water billing system that help manage recording of meter reading, generate invoices, send receipts, bulk-sms, bulk-email, auto-payments.

     Discover More

    • EDUCATION

     Our Cloud School System helps in management of schools right from admission, administration, accounts, stores, library, academics, digital learning and much more.

     Visit Cloud School Website

    • BUSINESS

     With Ikomali, You can automate operations of your business right from clients, products, invoices, sales, reports, POS etc. Generate Reports and analyse data

     Visit Ikomali Website

    • HEALTH

     With IDOC system, you are able to manage operations of your clinic or hospital from reception, consultation, pharmacy, accounts, laboratory and much more. System is ideal for clinics & small hospitals

     Visit IDOC Website

    • ORGANIZATIONS

     Helping organizations serve their members through our membership and project management systems. Ideal for associations, societies, NGOS

     Read More

    • CLOUD HOSTING

     Cloud hosting, makes applications & websites accessible using cloud..

     Read More

    • DIGITIAL MARKETING

     Digital marketing techniques  use an electronic device…

     Read More

    • IT CONSULTANCY

     Also referred, to as technology consulting, relates to services..

     Read More

    • MOBILE APPS

     Using solid expertise in mobile apps development, our team will help you..

     Read More

    • SOFTWARE DESIGN

     We design & develop high quality, cost-effective & reliable custom software’s

     Read More

    • WEB DESIGN

     The web is vast. As of today, there are billions of websites online, all..

     Read More

 • Contact Us

КАРПАТСКИЕ КОЛДУНЫ: МОЛЬФАРЫ

Моральний дух під час війни – це мішень. Це впливає на моральний дух народу, від якого під час війни залежить здатність країни оборонятися. Українська відьма-некромант Марія Тиха розповіла, що у березні найважча ситуація буде на Сході – під ударом окупантів будуть Донецька і Луганська область. Екстрасенс Марія Тиха в кінці лютого розповіла про свій віщий сон, що ось-ось буде масований ракетний обстріл. Відьма-некромант Марія Тиха, навпаки, передбачила, що війна закінчиться “не цього року”. Раніше інший мольфар із Карпат Василь Юращук сказав, що війна триватиме ще два роки. Астрологиня Яна Тимощук зробила розклад на картах Таро і визначила, що навесні 2023 року війна в Україні триватиме, домовленостей про мир досягнуто не буде, але буде багато втрат з обох сторін. А перуанським шаманам духи сказали, usbtp.fr що мирний договір підпишуть до серпня 2023. Тарологиня Ірина Клевер також прогнозує перемогу вже цього року. Натомість карпатський мольфар Василь Гундяк прогнозує завершення війни 2024 року через розпад Росії і трагічну смерть путіна. Одне з “вічнозелених” передбачень, що провокують нескінченні емоційні гойдалки – раптова смерть або хвороба путіна. Російський філософ і окультист Андрій Космач, посилаючись на трьох найкращих у світі корифеїв мунданної астрології, обіцяє смерть Путіна на 98,5% у травні, передбачення для України на 2023 рік і на 1,5% – до серпня.

Влад Росс віщує його смерть уже цьогоріч: пізньої весни або раннього літа. Гуцули дуже поважали самітника, https://drviniciustapie.com/ називали його „святим рахманом” (За гуцульськими переказами – „блаженні предки”, прабатьки людей, які живуть у Вирії, посилаючи звідти урожайні дощі та всілякі гаразди.). Тоді це називали діляцтвом. Про це заявив і ведичний астролог Алакх Ніранджан: США та Європа з травня до червня ухвалять активні рішення прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік допомоги Україні та максимальних постачань зброї. Мольфарка Олена Стеценко розповідала, що активні бойові дії триватимуть до Великодня цього року, а російські атаки – до 3,5 років. Тарологиня Олена Бюн заявила, що у перші десять днів березня Росія ймовірно не влаштовуватиме масовані ракетні удари по Україні (один із таких ударів відбувся 9 березня). Екстрасенс, тарологиня і медіум Анна Атаманова заявила, що у березні на Київщині “буде страшно” і окупанти цілитимуть у якісь установи. З 15 до 20 березня вона віщувала загрози енергетичній сфері, а у березні загалом – транспортній системі. У березні мали б з’явитися сигнали того, що Путін хоче зупинити війну і готовий відступити. Утім Детектор медіа проаналізував, що чекає на Україну в 2023 році передбачення, якщо вірити медіа, Путін уже перехворів на рак усього, відійшов від влади та помер кілька разів.

Отже, чи варто вірити прогнозам окультистів щодо війни? Закономірно, що наукова фантасти- ка і наукове чи квазінаукове фентезі містять елементи наукового інтертексту, раціональна фантастика зазвичай не обходиться без персонажів-науковців. Утім, мати на увазі, що деякі з передбачень уже ніколи не справдяться. Не всі віщуни сіяли паніку, webpage деякі були оптимістичними. Так, під час війни нам відомо мало. Про шанс для України говорив Шатилович, а про величезний шанс закінчення війни дипломатичними методами – Людмила Хомутовська. Про 2023 рік говорить і астрологиня Анжела Перл в інтерв’ю Наталії Мосейчук. Раніше Росс розповів, що на Росію чекатиме цілковита поразка вже в березні-квітні 2023 року. Астролог Олексій Кириченко розповів, що в кінці лютого Росія може влаштувати кілька масованих атак, а найнебезпечнішим містом буде Бахмут. Дмитро Уранус розповів, що 27-28 лютого будуть дуже небезпечні. Дмитро Уранус сказав, що кінець лютого буде складним для України. А що буде потім? На початку березня буде така ж ситуація. На лицьовій стороні мольфи карбується зображення. Коли цього не сталося, астрологиня Людмила Хомутовська у відео під заголовком “Жуткий прогноз! Паніки наробили, але й цього не сталося. Чи сталося “найгірше”, не буду судити, але панічні очікування точно зіпсували людям багато крові.

Коли завищені оптимістичні очікування не справджуються – настає розчарування. Філософсько-естетичною основою роману залишалось шістдесятни- цтво під кригою радянської ідеології. Особливо цю тенденцію помітно в повісті «Поет німого числа», свого роду конспекті майбутнього роману. Той загадковий дон Хуан, маг-шаман з індіанського племені які, якого описав і прославив Карлос Кастанеда, дуже схожий на свого карпатського побратима, з яким я зараз п’ю чай і розмовляю про витоки карпатської магічної традиції. Той самий Росс ще 2017 пророкував, що путін піде з посади. Таролог і астролог Яна Тимощук розповіла, що окупанти зосереджуються біля кордонів і можуть завдавати ударів по деяких містах. У деяких містах очікуються сильні обстріли. Поетичні легенди про древніх людей-велетнів я не раз чула під час своїх мандрів по гуцульських краях. Більше того, згідно з теоремою Геделя (про нього згадано в романі не раз) жодна теорія не піддається остаточній формалізації. У романі М.Сороки його справу під час слідства у Лук’янівській в’язниці так само веде жандармський підполковник. При ініціації, лікуванні, а також під час інших обрядів, зокрема, для входження в транс використовується особливий музичний інструмент, відомий у Карпатах з сивої давнини – дримба. «Будуть з’являтися цікаві нові свіжі екстрасенси про Україну 2023єкти та форти, але тільки час покаже, які з них стануть найбільш затребуваними та прибутковими», – додає Марина Лео.

Related Post