• CLOUD SCHOOL

     Online school management system that automates all departments & accessible from everywhere, anytime using any device.

     Access Website

    • MEMBERSHIP SYSTEM

     An advanced membership management system that help manage members data, communication, subscriptions, invoices and much more.

     Discover More

    • IKOMALI POS

     Multi-channel Cloud POS that helps you manage your business & sell to individuals or groups through our global E-commerce platform

     Visit Website

    • WATER BILLING

     An advanced water billing system that help manage recording of meter reading, generate invoices, send receipts, bulk-sms, bulk-email, auto-payments.

     Discover More

    • EDUCATION

     Our Cloud School System helps in management of schools right from admission, administration, accounts, stores, library, academics, digital learning and much more.

     Visit Cloud School Website

    • BUSINESS

     With Ikomali, You can automate operations of your business right from clients, products, invoices, sales, reports, POS etc. Generate Reports and analyse data

     Visit Ikomali Website

    • HEALTH

     With IDOC system, you are able to manage operations of your clinic or hospital from reception, consultation, pharmacy, accounts, laboratory and much more. System is ideal for clinics & small hospitals

     Visit IDOC Website

    • ORGANIZATIONS

     Helping organizations serve their members through our membership and project management systems. Ideal for associations, societies, NGOS

     Read More

    • CLOUD HOSTING

     Cloud hosting, makes applications & websites accessible using cloud..

     Read More

    • DIGITIAL MARKETING

     Digital marketing techniques  use an electronic device…

     Read More

    • IT CONSULTANCY

     Also referred, to as technology consulting, relates to services..

     Read More

    • MOBILE APPS

     Using solid expertise in mobile apps development, our team will help you..

     Read More

    • SOFTWARE DESIGN

     We design & develop high quality, cost-effective & reliable custom software’s

     Read More

    • WEB DESIGN

     The web is vast. As of today, there are billions of websites online, all..

     Read More

 • Contact Us

Лікарям із зони бойових дій підняли зарплату: у МОЗ назвали суму

Так что если врач или медсестра работает не на полную ставку – оплата труда в пересчете на отработанное время не может быть ниже уровня, определенного в постановлении. Документ содержит норму о заработных платах медработников медучреждений государственной или коммунальной формы собственности. Зокрема, за серпень 101 заклад охорони здоров’я отримав пакет дофінансування від Національної служби здоров’я України. У повідомленні також йдеться, що МОЗ запровадило пакет дофінансування для медзакладів, які не спроможні самостійно виплачувати належну заробітну плату медичним працівникам. Мінфін каже, що своєчасно виплачувати заробітну плату українським медикам дозволила міжнародна фінансова допомога. Український уряд зобов’язав підвищити заробітну плату медикам на прифронтових територіях, а також у зоні активних бойових дій. У січні 2022 року уряд ухвалив Постанову, якою встановив базову заробітну плату для медичних працівників. Однак вважаю, що з 1 січня 2021 року заробітна плата медичних працівників повинна збільшитися радикально», – заявляв тодішній голова МОЗ Максим Степанов. Згідно з проектом мінімалка лікарів повинна становити 20000 грн., а фахівців середньої ланки 13500 грн. Згідно з повідомленням прес-служби МОЗ від 15.09.2021 року Уряд схвалив виділення додаткових витрат на медичний напрямок, в тому числі і підвищення зарплат. Це хоч якось наблизить зарплати лікарів вторинної ланки до зарплат сімейних лікарів.

Free vector elegant black ramadan kareem vector illustration in arabic calligraphy Це і кошти на закупівлю нового обладнання як для лікарень, так і для лабораторій, реконструкцію 48 багатопрофільних клінічних лікарень (однієї обласної лікарні для дорослих і однієї для дітей в кожному регіоні країни), розвиток біокластеру, проведення трансплантації, на вакцину від Covid-19 і не тільки, а також ще багато чого іншого, – зазначив Ляшко. Слуги” обіцяли зробити, − нуль, на індексацію пенсії чорнобильців – нуль, на індексацію мінімальних пенсій з 1 липня і з грудня − нуль. Тож ці кошти вони знову візьмуть з державної казни − “Слуги” просто банкрутять Пенсійний фонд. Це свідома політика “зеленої влади” й це катастрофа, до якої нас всіх ведуть”, − наголошує нардеп від “ЄС” Андрій Рева. Слуги” штучно до суми оборонного бюджету додали вартість сума програми міжнародної технічної допомоги наших ключових партнерів, зокрема Великобританії, Сполучених Штатів, Франції, та сума, яка виділяється на будівництво житла для учасників АТО, ООС, які мають статус внутрішньопереміщених осіб. Ніби говорять про якесь зростання, проте насправді стосовно ключових складових оборонного бюджету, утримання особового складу, закупівля техніки, такого зростання ми не спостерігаємо”, − наголосив народний депутат Михайло Забродський. Про це голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький пише у своєму Telegram-каналі.

Найвищою ж середня заробітна плата виявилася у закладах екстреної медичної допомоги. Найбільше – на 36% – зросла середня заробітна плата лікарів. З початку року середня зарплата лікаря зросла на понад 30% – до 24 150 грн, у порівнянні з торішнім рівнем у 18 170 грн. Найбільше зросла середня заробітна плата лікарів, що становила 21 тис. Цікаво, що в березні (до локдауну і впровадження більш жорстких карантинних заходів) компенсація в категорії була вище, і середня заробітна плата медпрацівників, яку пропонували роботодавці, становила 18 381 грн. Однак в проєкті бюджету витрати на зарплату лікарям підвищено лише на 0,7% (на 34,5 млн грн), тому заробітна плата лікарів лишиться на рівні 2021 року – в середньому близько 12 тис. Нарахування сімейним лікарям в середньому збільшилися майже на 5% – до 16,4 тис. Відповідно зарплата лікаря в середньому зросте на 3,5 тисячі гривень, середнього медичного персоналу – на близько 2,5 тисячі, sylnaukraina.com.ua молодшого медичного персоналу – на близько 1 250 гривень.

У медустановах первинної ланки, які уклали договори з НСЗУ, в січні-вересні зарплата керівників становила 24,9 тисячі гривень, лікарів – 15 тисяч, середнього медперсоналу – 8,4 тисячі, молодшого – 4,6 тис. У квітні-вересні середньомісячні витрати на оплату праці в медустановах, які надають спеціалізовану медичну допомогу становили: для керівників – 23,5 тисячі гривень, для лікарів – близько 9 тисяч, для середнього медперсоналу – 7,5 тисяч, для молодшого – 6,1 тис. Оскільки сьогодні необхідно зменшити одноособовий вплив керівника установи на розмір заробітної плати і зменшити диспропорцію, яка існує в заробітній платі молодшого медичного працівника і адміністрації тієї чи іншої лікарні». При цьому МОЗ розраховувало на інше, на їхню думку, справедлива зарплата для лікаря починається від 23 тисяч гривень, для середнього медичного персоналу – від 17 тисяч, для молодшого – від 12 тисяч. При этом необходимо учитывать сложность, ответственность и условия производимой работы, квалификацию работника и результаты его работы. Про це 9 серпня повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я. Про це йдеться у заяві Міністерства охорони здоров’я.

Related Post