• CLOUD SCHOOL

     Online school management system that automates all departments & accessible from everywhere, anytime using any device.

     Access Website

    • MEMBERSHIP SYSTEM

     An advanced membership management system that help manage members data, communication, subscriptions, invoices and much more.

     Discover More

    • IKOMALI POS

     Multi-channel Cloud POS that helps you manage your business & sell to individuals or groups through our global E-commerce platform

     Visit Website

    • WATER BILLING

     An advanced water billing system that help manage recording of meter reading, generate invoices, send receipts, bulk-sms, bulk-email, auto-payments.

     Discover More

    • EDUCATION

     Our Cloud School System helps in management of schools right from admission, administration, accounts, stores, library, academics, digital learning and much more.

     Visit Cloud School Website

    • BUSINESS

     With Ikomali, You can automate operations of your business right from clients, products, invoices, sales, reports, POS etc. Generate Reports and analyse data

     Visit Ikomali Website

    • HEALTH

     With IDOC system, you are able to manage operations of your clinic or hospital from reception, consultation, pharmacy, accounts, laboratory and much more. System is ideal for clinics & small hospitals

     Visit IDOC Website

    • ORGANIZATIONS

     Helping organizations serve their members through our membership and project management systems. Ideal for associations, societies, NGOS

     Read More

    • CLOUD HOSTING

     Cloud hosting, makes applications & websites accessible using cloud..

     Read More

    • DIGITIAL MARKETING

     Digital marketing techniques  use an electronic device…

     Read More

    • IT CONSULTANCY

     Also referred, to as technology consulting, relates to services..

     Read More

    • MOBILE APPS

     Using solid expertise in mobile apps development, our team will help you..

     Read More

    • SOFTWARE DESIGN

     We design & develop high quality, cost-effective & reliable custom software’s

     Read More

    • WEB DESIGN

     The web is vast. As of today, there are billions of websites online, all..

     Read More

 • Contact Us

Повышение зарплаты учителям в 2023 году

Новоград-Волинський на Житомирщині є ЗОШ №10 де керує багато років «пані» директор Козубенко Зінаїда Миколаївна школа є з напрямком художньо-естетичного профілю, все це прекрасно, асистент вчителя навантаження 2023 мабуть звичайну людину або педагога які почують цю назву надихає на щось високе, моральне (це у випадку не знання директора ЗОШ №10 КОЗУБЕНКО.З.М ) АЛЕ! Мабуть звичайне явище ЗОШ №10 приходять і звільняються через деякий час, звичайно за своїм бажанням або переходять в іншу школу, але потім «пишаються» що пройшли через школу №10, після «ЗІНИ» НІ ЧОГО НЕ СТРАШНО. ЗІНА – ДАЙ» ЗОШ №10 Зрозуміло чого відкритого приходять і звільняються з школи асистент вчителя навантаження 2023 а «ДАЙ»- плати хабарі. Тому проект школи міняли за ради моральних і тілесних благ в особі Козубенко.З.М. Тому «ТАНДЕМ» Козубенко і Фетьосовна (Бенедюк головний бухгалтер ЗОШ №10) ТАК ЗАБУДУВАЛИСЯ ЩО перевиконали план забудови в іншому напрямку. Тому у кожного учня є улюблений предмет, улюблений вчитель якого він буде пам’ятати усе життя ту добру справу і душу яку він вклав в учня, асистент вчителя навантаження 2023 звичайно це добре і прекрасно школа і вчитель, як джерело знань і любові до ближнього. Її діяльність спрямована на виховання у дітей поваги до рідного краю, мови, природи, традицій та звичаїв, почуття патріотизму.

Були чутки що ніби ВОНА їздила до Київа в прокуратуру і що допомі їй бувший учень, але хто знає як вона ВІДКУПИЛАСЯ? ПРИКЛАД : головний бухгалтер зош№10 Бенедюк (Фетьосовна) виписує матеріал, це може бути будівельний, комп’ютери, столи, стільці.і.т.п.(це не важливо, головне по суті) ВИПИСУЮТЬ по документах завищеній ціні, а на справді на відсотків 10-20 за нижиче ціна закупівлі будівельних матеріалів,і.т.д.а кошти великі проходили через їхні «брудні» руки, або з заміною урочних годин також «фінансовий руль» у «тандема», як хочу так і рулю собі в кишеню та їхніми апетитами, подібних махінацій можна навести безліч. Людина також може одночасно перебувати в рiзних соцюкультурних середовищах. В ЗОШ №10 приїжджали з сусідньої Польщі, вони також ознайомились з феноменом української освіти в особі «пані» Козубенькою тепер в країнах євро союзу про ЯВИЩЕ ЯК КОЗУБЕНКО вже знають, асистент вчителя навантаження 2023 О це досягнення! Десяткі на рік а скільки учнів мами не відправляють в ЗОШ №10 мешканці району «смолка» за «хорошої» репутації «пані» КОЗУБЕНКО Приймаючи на роботу Козубенко.З.М. ЗЛОДІЯННЯ КОЗУБЕНКО.З.М ЧАСТИНА 1 ЛЕГЕНДА ЗОШ №10.

ЗДИРНИК НАВЕДЕМО «МАЛЕНЬКИЙ» приклад ще коли будували новітню школу №10 (1999 ПОБУДОВНА ШКОЛА) ну і що тут поганого! І що цікаво з тої ЦЕГЛИ що побудована школа №10 МАБУТЬ спів падіння? М.НОВОГРАД – ВОЛИНСЬКИЙ Школа-це святе місце де здобувають знання, навчають мудрості, справедливості, https://pioni.com.ua чесності і багатьох добрих справ які допомагають в подальшому житті, а джерело цих знань є вчителі які надихають, навчають з тої чи іншої дисципліни. «не підмажеш не поїдеш» в образі так званих презентів які «пестили» особу Козубенко подарунками а це «подяка» Зінаїді Миколаївні за те що взяла на роботу або щоб поменше чіплялася, здається коли ви вже наїстеся. «пані» Козубенко.З.М. вже керує і «панує» в цій школі понад 20 років є заслуженим вчителем України, вчителем методистом, вчителем вищої категорії. А скільки образ, принижень було почути в адрес колег від «пані» Козубенко.З.М. Іноді там можна побачити як підлеглі працівники працюють на садибі у «пані» Козубенко, експлуатуючи працівників школи, ну звичайно за нагороду у «виплаті» декілька відгулів. Ми вважаемо, що схематично КОП ВНЗ можна представити як перетин взаемопов’язаних сфер – духовно!

Ми запропонуємо нову систему оплати праці яка буде стимулюючою і яка зарплата буде у помічника вихователя. Средняя зарзаробітна плата асистента вчителя в інклюзивному класі 2023 в 2022-2023 году находится в районе 3 500 евро в месяц. Соответственно, учителя более высокого уровня получат уже от 4 000 евро, а директора учебных заведений – от 5 500 евро. Самый маленький доход у практикантов – от 2 700 евро. В Соединенных Штатах Америки средний оклад преподавателя равен 2500 долларам, а в странах Европейского Союза средним окладом считается сумма в 2000 евро. 5. Французского языка. Средний оклад педагога равен 15750 грн. При максимальной загрузке часов директор сельской школы получает на 750 грн. Під керівництвом ставка асистента вчителя 2023 історії Макарової Н.Г учні школи стали переможцями міжнародних і всеукраїнських конкурсів. Можна було би написати велику книгу бесцелерів районного масштабу під назвою «тендем махінацій Зіна і Фітьосовна» Жахливо те що потік кадрів в школу І З школи доходив до абсурдних цифр А ЦЕ! На одной федеральной земле это может быть до 10 класса, на другой – до 13 класса. Если же ниже МРОТ по итогам месяца оказывается заработная плата, тогда работодатель обязан доплачивать работнику до регионального МРОТ.