• CLOUD SCHOOL

     Online school management system that automates all departments & accessible from everywhere, anytime using any device.

     Access Website

    • MEMBERSHIP SYSTEM

     An advanced membership management system that help manage members data, communication, subscriptions, invoices and much more.

     Discover More

    • IKOMALI POS

     Multi-channel Cloud POS that helps you manage your business & sell to individuals or groups through our global E-commerce platform

     Visit Website

    • WATER BILLING

     An advanced water billing system that help manage recording of meter reading, generate invoices, send receipts, bulk-sms, bulk-email, auto-payments.

     Discover More

    • EDUCATION

     Our Cloud School System helps in management of schools right from admission, administration, accounts, stores, library, academics, digital learning and much more.

     Visit Cloud School Website

    • BUSINESS

     With Ikomali, You can automate operations of your business right from clients, products, invoices, sales, reports, POS etc. Generate Reports and analyse data

     Visit Ikomali Website

    • HEALTH

     With IDOC system, you are able to manage operations of your clinic or hospital from reception, consultation, pharmacy, accounts, laboratory and much more. System is ideal for clinics & small hospitals

     Visit IDOC Website

    • ORGANIZATIONS

     Helping organizations serve their members through our membership and project management systems. Ideal for associations, societies, NGOS

     Read More

    • CLOUD HOSTING

     Cloud hosting, makes applications & websites accessible using cloud..

     Read More

    • DIGITIAL MARKETING

     Digital marketing techniques  use an electronic device…

     Read More

    • IT CONSULTANCY

     Also referred, to as technology consulting, relates to services..

     Read More

    • MOBILE APPS

     Using solid expertise in mobile apps development, our team will help you..

     Read More

    • SOFTWARE DESIGN

     We design & develop high quality, cost-effective & reliable custom software’s

     Read More

    • WEB DESIGN

     The web is vast. As of today, there are billions of websites online, all..

     Read More

 • Contact Us

Подача декларації та сплата податків на 3-й групі ЄП за ставкою 2%

Це правило було запроваджено 1 січня 2022 року, але під час воєнного стану штрафи стягуватись не будуть. На час дії воєнного стану діє пільгова ставка 2% для ФОП ІІІ групи (неплатники ПДВ), але у Верховній Раді обговорюють її скасування із середини 2023 року. Так, він вийшов 1 березня 2023 року. ЗНО 2019 триває з 05 лютого до 25 березня 2019 року. UPD5: У Постанові Кабінету міністрів України від 25 березня 2015 р. Відео “Історія України за 3 хв”. Урок 1. Історія прав дітей. Урок 4. Історія науково-технічного прогресу. Урок 5. Гравітація. Вага і маса. Урок 2. Теорії походження життя. Урок 4. Цінність життя і здоров’я. Урок 1. Харчування і здоров’я (проведення фестивалю національної кухні). Аналіз конкурентоспроможності запропонованим методом розширює можливості регіонального аналізу у виявленні впливу на господарство регіону національної економіки, факторів внутрішньої ефективності кожного виду економічної діяльності та специфічних умов регіональної економіки. Відмінність полягає у розширенні кількості видів економічної діяльності за рахунок їх збільшення у третинному сервісному секторі економіки. 6 та рис.7. Треба зазначити, що економіка регіону за аналізований період представлена відповідно до нової редакції Класифікатора видів економічної діяльності. Водночас єдиноподатники групи 1 могли прийняти рішення про нарахування і сплату підприємницького ЄСВ за цей період за власним бажанням. У разі відмови держреєстратора прийняти «розширений» документ можете відобразити в ньому кілька головних кодів КВЕД, а після реєстрації доповнити перелік усіма потрібними видами діяльності.

Top 9 2022 [traditional and pixel art] 16bit 8bit character design concept art editorial illustration game art illustration pakowacz pixel art pixelart sketching 3. У разі внесення змін до виду діяльності (КВЕД), ПІБ, місця знаходження, якщо ви є платником єдиного податку, автоматично формується заява до податкової. Слід зазначити, що надбавка на догляд призначається і особам, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, у відпустці без збереження заробітної плати незалежно від того, за якою дитиною вона знаходиться у відпустці, у разі якщо дитина-інвалід потребує домашнього догляду за умови фактичного догляду за нею. До платників єдиного податку до 3-ї групи належать фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5 млн грн (пп. Приклад. ФОП перебував увесь 2021 рік на єдиному податку групи 2. Але з 01.09.2021 у такого ФОП з’явилося основне місце роботи. ФОП за кордоном: кому сплачувати податки? Слід зазначити, що законодавство не містить обмежень щодо періодичності та кількості проведення реєстраційних дій пов’язаних із зміною КВЕД ФОП. Відмінності цих видів торгівлі не стосуються обсягу й кількості товару, що продається. OpenAI спочатку передає перевагу невеликій кількості розробників і передплатників преміум-плану ChatGPT Plus через список очікування. Кілька майданчиків пропонують ChatGPT безкоштовно або за символічну плату, в тому числі PromptBase та ChatX.

Кілька великих шкільних систем і коледжів, включаючи державні школи Нью-Йорка, заборонили ChatGPT у своїх мережах і на своїх пристроях. 1. Перейдіть на сайт ChatGPT. Які приклади повсякденного використання ChatGPT? ChatGPT змінює цифровий ландшафт. Що таке ChatGPT? Як він працює? Будь-хто може використовувати ChatGPT! Ті, хто хотіли ним користуватися, мусили орендувати номер телефону іншої країни та використовувати VPN, тепер цього все не потрібно. Слід враховувати, що при подорожі в країни ЄС без декларування можна брати із собою не більше 10 тис. Також ви можете обрати і 2 групу єдиного податку, але можна буде працювати лише з платниками єдиного податку та населенням (пп. Розрахунок МПЗ потрібен ФОПам, які є власниками, орендарями, користувачами земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь (пп. До платників єдиного податку, які відносяться до 2-ї групи, згідно з пп. «б» пп. «4» п. Тому, зміна КВЕД ФОП платника єдиного податку передбачає повідомлення контролюючого органу у передбачений законодавством строк та спосіб. 3. Нові КВЕД (види діяльності), котрі потрібно включити до ЄДР. При обранні спрощеної системи оподаткування, суб’єкт господарювання у заяві на єдиний податок зазначає види господарської діяльності, котрі планує здійснювати.

Єдиний податок – 248,10 грн. Необхідно оплатити адміністративні послуги – близько 600 грн. Код послуги згідно з ДК 016:2010 або код товару згідно з УКТ ЗЕД – обов’язковій реквізит податкової накладної (згідно з Податковим кодексом України). В результате изменения кодов УКТ ВЭД у плательщиков НДС возникает еще одна проблема – блокирование налоговых накладных, если изменения затронули Таблица данных налогоплательщика, которую ранее подавал налогоплательщик. Например, когда в таблице данных полный код, а в НН был указан сокращенный. 3 «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання за податковий (звітний) рік» за 2022 рік та з розрахунком єдиного податку на поточний 2023 рік. ЄСВ залежить від мінімальної зарплати, https://sylnaukraina.com.ua/prognoz/ekonomichniy-prognoz/kved-2023-v-ukraini-z-rozshyfrovkoiu.html тому зростає вже з IV кварталу 2022 року та буде одного розміру на 2023 рік. 3) У графу 4 вноситься сума від мінімальної до максимальної величини бази нарахування єдиного внеску. Однак у рядках за січень та лютий 2022-го слід показати нарахований ЄСВ та базу його нарахування. Однак це не означає, що для нього не важливий правильний КВЕД. Як змінити КВЕД юридичній особі в Україні? За зміну кодів КВЕД сплачується реєстраційний збір.