• CLOUD SCHOOL

     Online school management system that automates all departments & accessible from everywhere, anytime using any device.

     Access Website

    • MEMBERSHIP SYSTEM

     An advanced membership management system that help manage members data, communication, subscriptions, invoices and much more.

     Discover More

    • IKOMALI POS

     Multi-channel Cloud POS that helps you manage your business & sell to individuals or groups through our global E-commerce platform

     Visit Website

    • WATER BILLING

     An advanced water billing system that help manage recording of meter reading, generate invoices, send receipts, bulk-sms, bulk-email, auto-payments.

     Discover More

    • EDUCATION

     Our Cloud School System helps in management of schools right from admission, administration, accounts, stores, library, academics, digital learning and much more.

     Visit Cloud School Website

    • BUSINESS

     With Ikomali, You can automate operations of your business right from clients, products, invoices, sales, reports, POS etc. Generate Reports and analyse data

     Visit Ikomali Website

    • HEALTH

     With IDOC system, you are able to manage operations of your clinic or hospital from reception, consultation, pharmacy, accounts, laboratory and much more. System is ideal for clinics & small hospitals

     Visit IDOC Website

    • ORGANIZATIONS

     Helping organizations serve their members through our membership and project management systems. Ideal for associations, societies, NGOS

     Read More

    • CLOUD HOSTING

     Cloud hosting, makes applications & websites accessible using cloud..

     Read More

    • DIGITIAL MARKETING

     Digital marketing techniques  use an electronic device…

     Read More

    • IT CONSULTANCY

     Also referred, to as technology consulting, relates to services..

     Read More

    • MOBILE APPS

     Using solid expertise in mobile apps development, our team will help you..

     Read More

    • SOFTWARE DESIGN

     We design & develop high quality, cost-effective & reliable custom software’s

     Read More

    • WEB DESIGN

     The web is vast. As of today, there are billions of websites online, all..

     Read More

 • Contact Us

Посівний календар на квітень 2023: що сіяти та які дні врожайні

Інколи дати православного та католицького свята збігаються, але найчастіше різняться на 1-2 тижні. Майже за два тижні потому парафіяни відзначатимуть Водохреща. Майже кожен день присвячений певному святому чи значній події релігійного життя. Він допоможе Вам зорієнтуватися на який день припадає Великдень у 2022 році, перехідні та неперехідні церковні свята, коли дозволена будь-як їжа, коли розпочинаються та закінчуються пости. УНІАН склав детальний місячний календар 2022 на грудень з урахуванням усіх порад та заборон астрологів. Репортер пропонує церковний календар на 2023 рік. Відривний церковний календар на 2022 рік. 7 лютого 2022 року – святителя Григорія Богослова. Богородиці. Прп. Григорія Декаполіта. 13 жовтня – Святого священномученика Григорія. 16 жовтня – священномученика Дионисія Ареопагіта. 1 жовтня – преподобної Єфросинії. 27 жовтня – преподобної Параскеви Сербської. 9 жовтня – апостола і євангеліста Іоанна Богослова. 31 жовтня – апостола і євангеліста Луки. 22 жовтня – апостола Якова Алфєєва. Якова Персянина. Дев’ятниця до св. Церковні свята – особливі шановані дати у віруючих, які відзначаються щороку. У дні молодика і повного місяця краще нічого не сіяти, оскільки рослини в такі дати не приживуться на новому місці. Які ж дати відзначають віруючі в жовтні? Дізнавайтеся які великі церковні свята в жовтні чекають на християн і греко-католиків і коли потрібно буде поститися.

Релігійні свята нагадують нам про важливість віри, особливо в такі важкі і темні часи, як нині, коли в Україні йде повномастшабна війна. 27 січня 2022 року – Віддання свята Богоявлення. 26 лютого 2022 року – Преподобного Мартініана Кесарійського. 11 лютого 2022 року – Перенесення мощів священномученика Ігнатія Богоносця. 19 лютого 2022 року – Преподобного Вукола Смирнського, єпископа. Його 19 лютого вкотре продовжили на 90 днів – до 18 травня. Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості). 2. Напередодні святкових і неробочих днів тривалість робочого дня скорочується на 1 годину (ст. Мінекономіки станом на середину грудня 2022 року так і не оприлюднило рекомендовані норми робочого часу на 2023 рік традиційним листом, як було раніше. 6 січня 2022 року – Навечір’я Різдва Христового (Різдвяний святвечір). Хрещенський святвечір – 18 січня 2022 року. Воздвиження Хреста Господнього 27 вересня 2022 року. 6 жовтня – зачаття чесного, славного Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна. 6 жовтня – Зачаття святого Йоана Хрестителя. 5 листопада – Дмитрівська батьківська субота; апостола Якова, святого Ігнатія. 19 жовтня – апостола Фоми.

12 жовтня – преподобного Киріака відлюдника. 10 жовтня – преподобного Саватія Соловецького. 2 жовтня – Святих мучеників Трофима, Саватія і Доримедонта. Святих Першоверховних апостолів Петра та Павла – свято 12 липня 2022 року. 2 січня 2022 року – Передсвята Різдва Христового. Окрім того саме на грудень припадає Різдвяний піст, початок і кінець його залежать від того, коли християнин відзначає Різдво Христове – 25 грудня або 7 січня. Окрім того, піст зазвичай несе інформацію про основні релігійні канони, котрі варто знати кожному, хто хоч іноді відвідує церкву. Крім того, у календарі немає строків здавання статистичної звітності. Православний та греко-католицький церковні календарі на щодень підкажуть, яке свято й коли в грудні відзначати. Церковні православний та греко-католицький календарі. Тому для такої категорії людей стане в нагоді церковний православний календар на 2022 рік. Раніше ми складали повний православний календар на грудень 2022 для віруючих. Настінний церковний календар на 2022 рік великого формату. Церковний календар – система, що об’єднує річний цикл перехідних свят (прив’язані до Великодня) та цикл неперехідних свят і буднів. Повісивши такий календар у доступному місці, можна також коротко вписувати нагадування, щоби не забути важливих речей у майбутньому. Він також нагадає вам про святих Церкви і допоможе не забути привітати іменинників. Подібні до православних свята і в греко-католиків.

В які дні найбільші релігійні свята та на коли припадають пости? 1-2 квітня – несприятливі дні для посівів і посадок. Православна церква нагадує, що пісні дні для віруючих настануть 1, homepage 6, 8, 15, 20, 22, 27 і 29 числа. 4 лютого 2022 року – Апостола Тимофія. Троїцька батьківська субота у 2022 році – 11 червня 2022 року. У листопаді 2022 року, згідно з церковним календарем, будемо відзначати декілька великих релігійних свят та подій: Дмитрівська батьківська субота, Михайлівська поминальна субота, початок Різдвяного посту. 16 лютого 2022 року – Праведних Симеона Богоприймця та Ганни пророчиці. Тому краще перестрахуватися і сплатити авансові внески з єдиного податку завчасно, тобто не пізніше 18 лютого 2022 року. У православних християн Великий піст 2023 триватиме з 27 лютого по 15 квітня. Великий піст – головний та найсуворіший піст як у православних християн, так і у католиків. На цьому цикл православних свят у січні закінчується. У православ’ї його називають «свято свят та торжество з торжеств».