• CLOUD SCHOOL

     Online school management system that automates all departments & accessible from everywhere, anytime using any device.

     Access Website

    • MEMBERSHIP SYSTEM

     An advanced membership management system that help manage members data, communication, subscriptions, invoices and much more.

     Discover More

    • IKOMALI POS

     Multi-channel Cloud POS that helps you manage your business & sell to individuals or groups through our global E-commerce platform

     Visit Website

    • WATER BILLING

     An advanced water billing system that help manage recording of meter reading, generate invoices, send receipts, bulk-sms, bulk-email, auto-payments.

     Discover More

    • EDUCATION

     Our Cloud School System helps in management of schools right from admission, administration, accounts, stores, library, academics, digital learning and much more.

     Visit Cloud School Website

    • BUSINESS

     With Ikomali, You can automate operations of your business right from clients, products, invoices, sales, reports, POS etc. Generate Reports and analyse data

     Visit Ikomali Website

    • HEALTH

     With IDOC system, you are able to manage operations of your clinic or hospital from reception, consultation, pharmacy, accounts, laboratory and much more. System is ideal for clinics & small hospitals

     Visit IDOC Website

    • ORGANIZATIONS

     Helping organizations serve their members through our membership and project management systems. Ideal for associations, societies, NGOS

     Read More

    • CLOUD HOSTING

     Cloud hosting, makes applications & websites accessible using cloud..

     Read More

    • DIGITIAL MARKETING

     Digital marketing techniques  use an electronic device…

     Read More

    • IT CONSULTANCY

     Also referred, to as technology consulting, relates to services..

     Read More

    • MOBILE APPS

     Using solid expertise in mobile apps development, our team will help you..

     Read More

    • SOFTWARE DESIGN

     We design & develop high quality, cost-effective & reliable custom software’s

     Read More

    • WEB DESIGN

     The web is vast. As of today, there are billions of websites online, all..

     Read More

 • Contact Us

Православний календар на 2023 рік для України

Але не у всіх є можливість купувати паперові видання, до того ж їх треба десь зберігати. Тут можна завантажувати або читати з сайту класичні видання, твори шкільної програми. Тут представлена велика колекція книг, розподілена за розділами: біографії, історичний роман, пригоди, фантастика, фентезі, детективи, наука і освіта, любовні романи, дитячі та інші. Ви любите класичні та сучасні любовні романи? Доступні класичні твори, а також книги сучасних авторів. У нас на сайті ви знайдете класичні твори, так праці сучасних авторів: детективи, книги з психології, книги для дітей, книги для дорослих, книги для підлітків та багато іншого. На сайті можна знайти твори у різних жанрах на будь-який смак, є також корисні статті українських авторів. Є художня література, фольклор, наукова література різних галузей та інші розділи. Більшість книжок на сайті – це художня українська та зарубіжна література. Безкоштовна художня література з цього розділу – це популярні класичні твори українських та зарубіжних письменників, а також книги найвідоміших сучасних авторів.

Календари на 2023 год - CalendarBox.ru Це улюблені теми для творів сучасних письменників. Ідея проєкту полягає в прагненні зібрати якомога більшу кількість творів української писемності не просто як випадковий набір текстів різних часів та авторів, але на тлі цілісного культурно-історичного процесу, де ставала б зрозумілою єдність, спадковість і тотожність української літератури, попри очевидні розриви в мовному коді та наявні перервності в традиції. Тут тексти зберігаються у різних форматах (на даний час це fb2, epub, txt, htm, rtf, doc, pdf та djvu). Їх можна скачати безкоштовно в різних форматах: fb2 (фб2), rtf, txt (тхт), epub. Ви зможете скачати безкоштовно та повністю ці книги в форматах fb2, rtf, epub, txt для iPad, iPhone, Android і Kindle. На нашому сайті надаємо вам можливість завантажити файли безкоштовно у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf, pdf (пдф), mobi, doc. А у наших партнерів можно читати кнги на португальській мові на сайті Livros-Online. Література українською мовою зібрана на сайті у форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc, зручних для читання на мобільних пристроях.

На сайті доступна українська і світова література, книги для навчання та літературознавство українською мовою. УкрЛіб – скорочення від Ukrainian Library (українська бібліотека). Однак є літописи, історія, історичні мапи, давня українська література та літературознавство, політологія, лексикони ХІV-XVII століття. Настав час і вам познайомитися з цими творами та вирішити для себе, що саме дарує людині ця література. Ми живемо у час наукових відкриттів, високих технологій. Ми пропонуємо скачати книгу на айфон безкоштовно і в повному обсязі, а також на інші електронні пристрої. Найцікавіші та варті книги в електронному варіанті абсолютно безкоштовно у повній версії, що може бути краще? Тепер, можна скачати абсолютно безкоштовно календарі та планувальники на 2023 рік у форматах pdf і png, які можна легко роздрукувати у форматі Letter, Legal, A0, A1, A2, A3, A4, A5, A6 та A7. На комп’ютері, в телефоні, https://sylnaukraina.com.ua/kalendar/kalendar-na-2017-rik-ukraina-rozdrukuvati-skachati.html на планшеті – ви можете читати повні версії популярних книг абсолютно безкоштовно. Є можливість читати повні та скорочені твори. Якщо ви хочете провести відпустку не тільки приємно, а й корисно, даруємо вам можливість ознайомитись зі списком найкращих і найочікуваніших книг 2018 року. Українська бібліотека електронних книг WorldInBooks відкриє величезні можливості.

З появою онлайн бібліотек і безкоштовних електронних книг українською мовою паперові видання все частіше припадають пилом у бабусиних шафах, а то й зовсім вирушають у макулатуру. Наша бібліотека електронних книг постійно поповнюється новими книгами українською. Бібліотека є добіркою електронних книг і текстів, об’єднаних проголошеною тематикою і єдиною ідеєю. Цього разу ми підготували добірку електронних бібліотек та сервісів, де можна скачати або прочитати книги українською мовою. У нас ви зможете скачати книги українською мовою безкоштовно на телефон, планшет або комп’ютер. Ви можете прочитати книгу безкоштовно та зрозуміти, подобається чи ні вам даний жанр чи письменник. Їх, як можна зрозуміти, набагато менше. З початком весни піст не закінчиться, а навпаки – «набере обертів». Зокрема, в перший місяць весни відзначається Масляна, а згодом починається Великий піст. OBOZREVATEL розповідає, коли відзначається Світле Воскресіння Христове в 2023-2030 роках і за яким принципом визначається день торжества. Листопад є найстриманішим місяцем року, протягом якого не відзначається жодне православне свято. Аналогічно закінчується рік в останнє двонадесяте свято – Успіння Богородиці. Великдень – найсвітліше, найвеличніше свято в Україні, тому існує безліч традицій, яких дотримуються у цей день.