• CLOUD SCHOOL

     Online school management system that automates all departments & accessible from everywhere, anytime using any device.

     Access Website

    • MEMBERSHIP SYSTEM

     An advanced membership management system that help manage members data, communication, subscriptions, invoices and much more.

     Discover More

    • IKOMALI POS

     Multi-channel Cloud POS that helps you manage your business & sell to individuals or groups through our global E-commerce platform

     Visit Website

    • WATER BILLING

     An advanced water billing system that help manage recording of meter reading, generate invoices, send receipts, bulk-sms, bulk-email, auto-payments.

     Discover More

    • EDUCATION

     Our Cloud School System helps in management of schools right from admission, administration, accounts, stores, library, academics, digital learning and much more.

     Visit Cloud School Website

    • BUSINESS

     With Ikomali, You can automate operations of your business right from clients, products, invoices, sales, reports, POS etc. Generate Reports and analyse data

     Visit Ikomali Website

    • HEALTH

     With IDOC system, you are able to manage operations of your clinic or hospital from reception, consultation, pharmacy, accounts, laboratory and much more. System is ideal for clinics & small hospitals

     Visit IDOC Website

    • ORGANIZATIONS

     Helping organizations serve their members through our membership and project management systems. Ideal for associations, societies, NGOS

     Read More

    • CLOUD HOSTING

     Cloud hosting, makes applications & websites accessible using cloud..

     Read More

    • DIGITIAL MARKETING

     Digital marketing techniques  use an electronic device…

     Read More

    • IT CONSULTANCY

     Also referred, to as technology consulting, relates to services..

     Read More

    • MOBILE APPS

     Using solid expertise in mobile apps development, our team will help you..

     Read More

    • SOFTWARE DESIGN

     We design & develop high quality, cost-effective & reliable custom software’s

     Read More

    • WEB DESIGN

     The web is vast. As of today, there are billions of websites online, all..

     Read More

 • Contact Us

прийдешніх! Трохи відкриваємо завісу філософії Сил спецоперацій!

webpage – https://sylnaukraina.com.ua/finansy/zarplata/iakoiu-bude-zarplata-vijskovym-u-2023-rotsi-v-ukraini-ostanni-novyny.html.

Пенсії для військових 2022 - який розмір пенсій військовослужбовців ... 6) резервісти і військовозобов’язані, які проходять збори, продовжують перебувати на зборах до особливого розпорядження начальників відповідних органів Держприкордонслужби. 104. Старші прапорщики (старші мічмани) та прапорщики (мічмани) з урахуванням їх професійних, ділових і моральних якостей можуть призначатися на посади, що підлягають заміщенню молодшим офіцерським складом, у разі якщо вони проходять військову службу на посадах, за якими передбачені військові звання старших прапорщиків (старших мічманів) та прапорщиків (мічманів), не менше двох років, мають досвід роботи, що відповідає профілю службової діяльності, та відповідний рівень освіти, спорідненої з відповідною військово-обліковою спеціальністю, та їм не підпорядковані офіцери, і звільнятися з цих посад наказами командирів (начальників) військових частин, яким надано право призначати на ці посади осіб офіцерського складу. Згідно з нормами закону, індексуються грошові доходи лише в межах прожиткового мінімуму, який встановлюється законом про держбюджет на відповідний рік, але за наростаючим підсумком. Індексації підлягають грошові доходи громадян, які не мають разового характеру, зокрема, зарплата. Окрім того, виплати по індексації мають враховуватися під час розрахунку військової пенсії (Постанови ВСУ у справах №638/9697/17 від 3.04.2019 р. Така причина не може вважатися правомірною, на що вказує Верховний Суд України у рішенні по справі №822/3307/17 від 16.04.2020 р., де зазначено, що «ненарахування та невиплата позивачу індексації грошового забезпечення у зв’язку з відсутністю бюджетного фінансування є протиправною».

Проте, до 28.02.2018 року у ЗСУ та інших силових відомствах її не виплачували, посилаючись на відсутність бюджетного фінансування цих видатків. В останні роки чимало юридичних фірм пропонують тим, хто тоді служив у силових структурах, відсуджувати неотриману індексацію та готові їм у цьому допомогти. Порядок її проведення встановлений Законом України «Про індексацію грошових доходів населення». Чи не намагаються військових та ветеранів обдурити та чи справді можна повернути неотриману у ті роки індексацію грошового забезпечення? Індексація грошового забезпечення військовослужбовців має проводитись за рахунок коштів державного бюджету. У перерахунку на гривню (враховуючи різні курси упродовж року) партнери профінансували дефіцит нашого бюджету на 1,045 трлн грн. Якщо з 1 млн, припустімо, половина не перебувають у зоні бойових дій, то економія складе 15 млрд грн на місяць, за рік – 180 млрд. Друге. Минулого року Україна отримала закордонної фінансової допомоги на понад $31 млрд. 4. Звернутися на Портал Дія для отримання допомоги по частковому безробіттю.

З’ясуймо, що конкретно потрібно зробити, щоб підписати контракт та стати до лав Збройних Сил України? І цей ресурс треба заощаджувати, наголошує міністр оборони Олексій Рєзніков: “У нас сьогодні багато бізнесу не працює, податки не платяться, а треба купляти зброю, кількість Збройних сил величезна, треба їх забезпечувати, вдягати, харчувати і так далі”. А військові витрати Україна має покривати власним ресурсом (насамперед це податки та митниця). Що таке індексація та чи мають право на неї військові? Крім цього контрактники отримують право на гідну пенсію від держави. Як виявилось, військовослужбовцям тоді не доплачували, або взагалі не виплачували індексацію, на яку вони мали право. Ще близько $12-16 млрд Україна хоче отримати від Міжнародного валютного фонду, проте переговори про нову кредитну програму тривають, і незрозуміло, чи буде вона взагалі. У МВФ також вважають, що насправді потреби України можуть сягати від $39,5 млрд до $57 млрд. Респонденти вважають, що навіть з урахуванням винагороди за виконання завдань у зоні проведення ООС рівень оплати недостатній – умови несення служби складні, велика відповідальність та небезпека. Це також стосується і простих військовослужбовців, у яких рівень нагороди від 5 тисяч гривень. Строк відбування покарання військовослужбовцем, засудженим до покарання у виді службового обмеження для військовослужбовців, арешту, а також звільненим від відбування покарання з випробуванням і залишеним на військовій службі, не зараховується до строку вислуги у військовому званні.

Звільнення з посад військовослужбовців, військову службу яких призупинено, здійснюється наказами по особовому складу посадових осіб, зазначених у пункті 89 цього Положення. До 2019 року грошове забезпечення військовослужбовців було досить мале, що не мотивувало досвідчених бійців продовжувати військову службу та негативно позначилося на комплектуванні ЗСУ. До строку строкової військової служби зазначених військовослужбовців зараховується тривалість військової служби за контрактом із розрахунку два місяці військової служби за контрактом за один місяць строкової військової служби. «Тобто, якщо військовослужбовець, скажімо рядовий стрілець пів місяця обороняв кордон з Угорщиною, а інші пів місяця брав безпосередню участь у боях на Харківщині чи Донеччині, сумарно на місяць йому буде нараховано щомісячне грошове забезпечення у розмірі близько 13-14 тис. Віталій, військовослужбовець батальйону, який зараз воює під Бахмутом, розповів «Главкому», що нещодавно отримав майже 100 тис. Далі, за його словами, військово-лікарська комісія вирішує, що платитимуть бійцю на період відпустки: якщо поранення тяжке – 100 000, в інших випадках надання відпустки для лікування додаткова винагорода не платиться. 3. Протягом періоду дії воєнного стану роботодавець на прохання працівника може надавати йому відпустку без збереження заробітної плати без обмеження строку, встановленого частиною першою статті 26 Закону України “Про відпустки”. Грошове забезпечення військовослужбовців також має бути індексовано, що прямо визначено у статті 9 Закону №2011-ХІІ «Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей» та постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 №1078 «Про затвердження Порядку проведення індексації грошових доходів населення».