Утиски влади активізували зацікавленість письменниці минулим свого народу, потребою в самоосвіті та пошуком альтернативних тем для літературної творчості. Професор Граціанський – продукт «гнилої» декадентської культури (до речі, автор монографії свіжі екстрасенси про Україну 2023 самогубство), чужий рідній землі й народу, представ- ник старого світу, що під личиною фашизму зійшовся у двобої з радянським ладом. Кричевського про спільні риси в побуті людей Трипілля та сучасників, у неї було багато непоставлених питань до зарозумілого вченого. Уважаючи Докію Гуменну літератором, вона одразу провела для неї екскурсію. Найбільші враження на Докію Гуменну справили масштаби розкопок. Експедиція застосувала нову методику розкопок – великими площами. Матеріальне забезпечення археологічних розкопок дозволяло навіть «приймати гарно гостей, щоб вони не відчували ніякого напруження. Докія Гуменна, не знаючи основ археології, у процесі розкопок та спілкування з археологами ставила велику кількість запитань, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів які, навіть на її думку, були дещо «дурні» та прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівївні, наприклад, чи використовували трипільці сіль, чи був у них одяг тощо. Але спілкування з дослідницею обмежилось однією експедицією. Д. Гуменна безпосередньо доторкнулась до багатства трипільської культури, познайомилась із провідними на той час її дослідниками, які стали її вчителями, цікавими знайомими та навіть друзями. Навесні минулого року, під час візиту Порошенка в Одесу, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів Труханов сказав: “Усе, що ми сьогодні говоримо…
Латиське vels – біс, литовське velis – небіжчик, vele – душі померлих, чому припускають, що Велес був перше духом предків, що дбав про хатню худобу, а звідси б і став він «скотьїм богом». Багато в чому вони пов’язані як з духовною біографією автора, так і з художніми засадами шістдесятництва. Письменниця звернулась до директора Інституту археології АН УРСР Л. Славіна з проханням включити її до складу експедиції як літератора. У мольфарській традиції, як і в інших староєвропейських та шаманських традиціях, ніч ніколи не була ворожою до людини, на відміну від пізніших, християнських уявлень (як заведено, всі священні теми, ритуали і методи язичества в християнській традиції стали нести „диявольську печать”). Письменниця була включена до складу експедиції як студентка-практикантка Київського інституту народної освіти. Гуменної стала участь у запланованій на літо 1938 р. Трипільській експедиція до с. Халеп’є Київської області, організована Інститутом археології АН УРСР та Державною академією історії матеріальної культури (Ленінград). Гуменної – це методичне, наукове дослідження, що вимагає глибоких знань, логіки, уявлення. У СРСР на службу пропагандистській машині було поставлено як історичну науку (якомога «удавнити» витоки слов’янства, спільних предків росіян, українців та білорусів на теренах Подніпров’я; довести «возз’єднання» України з Росією 1654 р. тощо), так і письменників, що відображали найкращі риси «радянської людини» (О.
На жаль, поширення короновірусу, його нових штамів, продовжує впливати на індустрію дуже суттєво, як і суто українські проблеми у внутрішній політиці та геополітиці. На ділянці №17, дослідженням якої керував В. Петров, вона спробувала себе не тільки як археолог, але й кресляр. Гуменна покинула роботу на ділянці та ходила слідом за ними. Д. Гуменна була вражена фінансуванням експедиції. Саме реакція учасників експедиції на її дещо дивну поведінку стала вирішальною для формування письменницею свого погляду на археологів у цілому і про деяких зокрема. Гуменній, адже її родичі проживали в селі. Письменниця була захоплена вченою, згадувала її як впливового спеціаліста з трипільської проблематики, чудового організатора, наукового керівника та просто гарну жінку. Письменниця не соромилась своєї необізнаності в багатьох проблемах історії й археології та використовувала будь-яку можливість збагатитися знаннями та досвідом. Письменниця серед доказів давності існування праукраїнців розглядає новітні археологічні знахідки й відкриття. Саме Т. Пассек пояснила їх порядок роботи, структуровано розповіла історію відкриття й вивчення трипільської культури, починаючи від В. Хвойка.
Це дало можливість повного вивчення трипільського поселення, його планування, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів реконструювання житла та вивчення інвентарю. Особливу увагу археологиня-аматорка звернула на дослідження житла трипільців. Л. Славін пройшов там ґрунтовну школу впровадження марксистських засад у наукові дослідження. Боротьба зі «шкідництвом» та звільнення старої професури з Державної академії історії матеріальної культури (м. Ленінград) відбулося ще прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів початку 1930-х років. Раніше 30 – ще не сформовапрогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів духовна сутність людини, – каже Мольфар. Вона навіть зверталась до Інституту історії матеріальної культури (згодом Інституту археології) Академії наук УРСР за повною бібліографією з цієї теми. Вона порівнює її з роботою детектива, що передбачає наявність не лише перелічених навичок, а й спостережливості та вдумливості. Крім того, відволікшись від житейської прагматики, у цьому зв’язку слід говорити також про фатум, соціальний устрій, умовності, неволю у всіх її різновидах і виявах. Гуменної, відповідав на її запитання. «В сезоні, що закінчується, відбувся «переворот» ринку, тобто український ринок АПК змістив баланс зі сторони трейдерів, які нав’язували свої умови фермерам в попередні роки, до виробників, які в силу світових трендів виявились у виграші. І там стверджується, що вони “відверті націоналісти, які підтримали обидва Майдани – і Помаранчевий, і Революцію Гідності”. Археологи зупинялись у місцевих жителів, які часто підробляли, копаючи трипільське поселення по кілька років.