• CLOUD SCHOOL

     Online school management system that automates all departments & accessible from everywhere, anytime using any device.

     Access Website

    • MEMBERSHIP SYSTEM

     An advanced membership management system that help manage members data, communication, subscriptions, invoices and much more.

     Discover More

    • IKOMALI POS

     Multi-channel Cloud POS that helps you manage your business & sell to individuals or groups through our global E-commerce platform

     Visit Website

    • WATER BILLING

     An advanced water billing system that help manage recording of meter reading, generate invoices, send receipts, bulk-sms, bulk-email, auto-payments.

     Discover More

    • EDUCATION

     Our Cloud School System helps in management of schools right from admission, administration, accounts, stores, library, academics, digital learning and much more.

     Visit Cloud School Website

    • BUSINESS

     With Ikomali, You can automate operations of your business right from clients, products, invoices, sales, reports, POS etc. Generate Reports and analyse data

     Visit Ikomali Website

    • HEALTH

     With IDOC system, you are able to manage operations of your clinic or hospital from reception, consultation, pharmacy, accounts, laboratory and much more. System is ideal for clinics & small hospitals

     Visit IDOC Website

    • ORGANIZATIONS

     Helping organizations serve their members through our membership and project management systems. Ideal for associations, societies, NGOS

     Read More

    • CLOUD HOSTING

     Cloud hosting, makes applications & websites accessible using cloud..

     Read More

    • DIGITIAL MARKETING

     Digital marketing techniques  use an electronic device…

     Read More

    • IT CONSULTANCY

     Also referred, to as technology consulting, relates to services..

     Read More

    • MOBILE APPS

     Using solid expertise in mobile apps development, our team will help you..

     Read More

    • SOFTWARE DESIGN

     We design & develop high quality, cost-effective & reliable custom software’s

     Read More

    • WEB DESIGN

     The web is vast. As of today, there are billions of websites online, all..

     Read More

 • Contact Us

Та чи варта ж вона його?

Коли закінчиться війна? Михайло Паночко. СПЕЦЕФІР І ХРОНІКИ ВІЙНИ І 20.09.2022 Блискавка спопеляє злі сили та нечистих духів, які ходять по землі. Така скалка має певні лікувальні можливості, з її допомогою від людини можна відвести зле мольфування, а також з допомогою цього інструменту мольфар позбавляє сил злих відьом (варто тільки на жінку, підозрювану в злих чарах, подивитися крізь отвір громовиці – і всі злі чари її і її сила буде тут же заморожена). В более же широком смысле в период первых летописей (XI век) под этим названием понималась совокупность всего восточного славянства. И все же славянская культура никогда не достигала уровня соседних, не могла сравниться с ними по своему богатству и всегда была беднее восточных культур, а также культуры римской, византийской и даже германской, которая раньше, чем славянская, свіжі екстрасенси про Україну 2023 сумела воспринять прогрессивную римскую культуру. Прежде всего это относится к Nya (имя, видимо, того же корня, что и русское «навь», https://motoresnice.com/predictionsfor2022forukraineaboutwar/%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5-%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B2-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%83-%D0%B7-2023/ «смерть»), Dzewana (ср. польск. Популярним „апокрифом” був „Зелійник” – опис чарівних та цілющих трав із вказівкою на примівки, що використовувалися в цілительстві, а також „Колядник” – прикмети відповідно до днів, на які випадало Різдво. Згодом їх доповнювали та розширювали ті, кому вони належали – волхви, чародії, згодом ворожбити та мольфари, вони записували в них народні перекази, замовляння, прикмети.

Пісня російського солдата про війну в Україні - YouTube Як правило, їх знаходять поблизу дерев, вражених блискавицею, і мольфари кажуть, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року це – ядра кульових блискавок. Ще однією „таємною книгою” був „Путник”, книга про зустрічі, що суджені людині. Его открывает книга «Русские веды», вышедшая пятидесятитысячным тиражом в Москве,5 издание осуществлено по заказу Нижегородской областной языческой общины. «Торік збільшилась частка внутрішнього туризму через продовження низки обмежень на виїзд із країни, зростання рівня життя серед населення загалом і необхідність у коротких заміських поїздках на один-три дні. Аякже, хіба ж з доброго життя людина піде до мольфара? Я особисто знаю старих людей, які в молодості ходили до мольфара ворожити про майбутнє саме на цій книзі. Дівчина хотіла не подати виду, що вона що чекає на Україну в 2023 році передбаченнясь побачила, глянула на інших людей, і зрозуміла, що вони нічого не бачать. Таке дерево теж вважається особливим: тріски його використовують в лікувальних цілях – димом окурюють людей, що страждають нервовими недугами; деревина ж „громового дерева” вважається найкращим матеріалом для музичних інструментів, особливо для скрипок та трембіт. Його внутрішнє єство насамперед складали культ творчості як утвер- дження свободи та героїзму, що надає сенс життю. Я знаю, що Громовиця – це одне з імен жіночого грозового божества у деяких слов’янських племен, яке богиня-громівниця носила в ті часи, коли культ жіночих божеств був поширений, коли ще не панував безроздільно патріархат і кожне божество мало дві іпостасі: чоловічу і жіночу.

Громовиця – це один з найважливіших мольфарських інструментів. Коли б’є блискавка в смереку, і при цьому від неї відпаде скалка, в якій є природний отвір – це і є громовиця. Коли влітку наближається грозова або градова хмара, я виходжу на межу людських полів і читаю спеціальне заклинання, – розповідає він. До речі, „Гой із Шешор” помер всього два роки тому, – було йому вже більше ста літ, і до останнього часу він приймав людей. Старі люди порадили їй піти до „Гоя із Шешор”: той старий ведун мав славу на всі гори, як ворожбит і примівник, свіжі екстрасенси про Україну 2023 і мольфар-цілитель. І його дочка вирішила піти до якогось ворожбита, аби дізнатися: чи чекати батька додому? Тому й обряди, зв’язані з отриманням градівничого дару та з його посиленням і укріпленням, свіжі екстрасенси про Україну 2023 традиційно проводяться зимою, саме в різдвяні святки, в дні народження нового Сонця. Саме тому всі магічні мольфарські обряди, пов’язані зі стихією грози, проводяться зимою, на Святки, та до першої весняної грози. Ті чи ті «табу» при моделюванні по- статі вченого пов’язані зі стереотипами доби чи ознаками стилю. І славилися тоді ті інструменти на всі гори. Коли низькі чорні хмари мчать у шаленому танці-аркані понад верхів’ями столітніх смерек, і ті завмирають перед нестримністю грозової стихії, коли все живе нишкне і просто чекає, доки Громовиці переслідують своїх ворогів – злих духів (а саме так гуцули пояснюють грози).

Він нікому не передав своїх знань: не було в нього учнів, жив він самотньо. До речі, мого Мольфара не раз запрошували організатори фестивалів та урочистостей, щоб він „тримав погоду”. Виклепавши ножа, людина стає навколішки, і 300 разів промовляє спеціальну молитву, кожен раз – на одному подиху. Таким чином, зовнішня композиція стає внутрішньою, зовнішнє переходить у внутрішнє і навпаки. Вельми прикметно, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року внутрішнє мовлення персонажів диференцію- ється незалежно від причетності до ідеологічних систем. Вони мають особливі властивості, зокрема, вважалося, що такий камінь, підвішений біля воріт, відвертає пожежу, а також відгонить нечисту силу. А комунікації Національного банку мають вибудовуватися на принципах ефективності, прозорості, зрозумілості для широкого загалу, регулярності та рівного доступу до інформації. Та й самі язичники-сонцепоклонники жили тут до XVIII століття. Від цього в пізніші, християнські часи, людей з магічними властивостями називали чорнокнижниками, і християнська церква жорстоко переслідувала тих, кому до рук потрапляла така книга, а самі книги намагалася знищувати. У відомому посібнику «Історія української літератури ХХ ст.» (1995) автор розділу про творчість В.Дрозда С.Андрусів ділить прозу цього пись- менника на дві жанрово-тематичні групи. Поведінка героїв під час слідства над Кири- ло-Мефодіївським братством, рефлексії з цього приводу посідають в романі Р.Іваничука центральне місце.

Related Post