• CLOUD SCHOOL

     Online school management system that automates all departments & accessible from everywhere, anytime using any device.

     Access Website

    • MEMBERSHIP SYSTEM

     An advanced membership management system that help manage members data, communication, subscriptions, invoices and much more.

     Discover More

    • IKOMALI POS

     Multi-channel Cloud POS that helps you manage your business & sell to individuals or groups through our global E-commerce platform

     Visit Website

    • WATER BILLING

     An advanced water billing system that help manage recording of meter reading, generate invoices, send receipts, bulk-sms, bulk-email, auto-payments.

     Discover More

    • EDUCATION

     Our Cloud School System helps in management of schools right from admission, administration, accounts, stores, library, academics, digital learning and much more.

     Visit Cloud School Website

    • BUSINESS

     With Ikomali, You can automate operations of your business right from clients, products, invoices, sales, reports, POS etc. Generate Reports and analyse data

     Visit Ikomali Website

    • HEALTH

     With IDOC system, you are able to manage operations of your clinic or hospital from reception, consultation, pharmacy, accounts, laboratory and much more. System is ideal for clinics & small hospitals

     Visit IDOC Website

    • ORGANIZATIONS

     Helping organizations serve their members through our membership and project management systems. Ideal for associations, societies, NGOS

     Read More

    • CLOUD HOSTING

     Cloud hosting, makes applications & websites accessible using cloud..

     Read More

    • DIGITIAL MARKETING

     Digital marketing techniques  use an electronic device…

     Read More

    • IT CONSULTANCY

     Also referred, to as technology consulting, relates to services..

     Read More

    • MOBILE APPS

     Using solid expertise in mobile apps development, our team will help you..

     Read More

    • SOFTWARE DESIGN

     We design & develop high quality, cost-effective & reliable custom software’s

     Read More

    • WEB DESIGN

     The web is vast. As of today, there are billions of websites online, all..

     Read More

 • Contact Us

Трійця 2023: прикмети, традиції, обряди і заборони, що можна і що не можна робити

Вважається, що така процедура очищає душу та дарує здоров’я. Вважається, що купання в водохресній воді не тільки оздоровлює, а й зміцнює тіло Святим духом. Вважається, що така вода не псується, може лікувати людей та зберігає свою особливість цілий рік. Ми будемо говорити про особливість українських жінок? Ми дуже раді, що так здорово заблукали! Ми будемо читати початок прислів’їв, а ви продовжите їх. Перенесення святкування Різдва Христового на 25 грудня (за Юліанським календарем) поклало початок новому церковному явищу – святкам, що закінчується навечір’ям, або святвечором свята Хрещення. Це святом є одним із найголовніших у церковному календарі й щороку відзначається 7 квітня. Це стосується будь-якого алкоголю. При цьому було чути голос із неба: “Це син мій улюблений, що його я вподобав”. Це був день, який завершував цілий сорокаденний святковий цикл з дня Різдва Христового. Страшна завірюха цього дня означає, що бджоли будуть давати особливо лікувальний мед. Цього дня люди згадують хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. У тридцятирічному віці він прийшов до Іоана Предтечі, щоб той хрестив Сина Божого в річці Йордан. Заборона купатися прийшов з язичницьких часів. Одного разу до берегів річки прийшов сам Ісус Христос.

Ісус Христос здійснив обряд хрещення, тобто очищення всіх гріхів, у віці 30 років в річці Йордан. Занурення в ополонці символізує очищення від гріхів – люди вірять, що вода на Водохреще набуває цілющих властивостей. У цей день прийнято проявляти терпіння, допомагати ближнім, дякувати Богові й очищати думки та душу від гріхів. Там він розповідав народу про покаяння і хрещення на відпущення гріхів. Там же на водоймах проходять водохресні купання. Особливо небезпечними водохресні купання є для людей з хворобами серця та легенів. Водохрещу святкують ще з часів Русі, проте традиційні водохресні купання поширилися лише у 20 столітті. В цей день також необхідно прибрати в домі, оскільки в Водохрещу цього робити не можна, а зустрічати свято в бруді забороняється. Звичай купатися на Водохрещу існує лише в Україні та кількох інших православних країнах. Чи можна купатися на Трійцю? Коли святкуємо Вознесіння Господнє і Трійцю? Сама служба на Трійцю особливо урочиста – всередині храми прикрашають зеленню, квітами і гілками рослин, особливо берези. Святкування Хрещення Господнього розпочинається вже 18 січня ввечері. 1 січня 2022 року також припадає на суботу. Дата святкування не змінюється і закріплена в православному календарі за 19 січня, в 2021 цей день припадає на вівторок. У 2021 році воно припадає на суботу.

1. Календар знаменних і пам’ятних дат на 2021 рік (публічна бібліотека ім. Дивіться за календарем, які ще церковні свята будуть у червні 2021 року. Традиційно багатим на свята й, відповідно, вихідні буде травень. Завдяки деяким із них українці отримають додаткові вихідні. Третє знайдення глави Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна. Передсвято Вознесіння Господнього. Священномученика Ферапонта, єпископа Сардійського, мучеників Феодори, діви, і Дидима, воїна. 6 серпня – церковне свято мучеників Благовірних князів Бориса та Гліба. Преподобного Симеона стовпника на Дивній горі, мучеників Мелетія Стратилата, Стефана, Іоана, Серапіона, єгиптянина, Калиника, волхва, Феодора і Фавста і з ними 1218 воїнів із дружинами і дітьми. Всесвітній день дій проти гребель, на захист річок, води й життя. Освячення води відбувається не лише в церкві, але й на берегах річок, струмків, озер. Людмила Смоліна. Лікар також зазначає, що не потрібно затягувати із зануренням та звикати до води. Як пірнути в ополонку, щоб не нашкодити своєму здоров’ю, розповіла УНІАН кандидат медичних наук, сімейний лікар Людмила Смоліна. Відразу після купання на березі бажано мати теплий рушник або халат, щоб одразу обтертися від води, і одягнути сухий теплий одяг, каже Смоліна. Від алкогольних напоїв в цей день бажано відмовитися.

В день купання заборонено вживати алкоголь. У Біблії нічого не сказано про купання в цей день, і в інших християнських країнах такого звичаю немає. Воно є одним із найбільших християнських свят. Водохреща відноситься до числа найдавніших християнських свят. Свято належить до числа дванадесятих у православної церкви (дванадцяти найважливіших свят після Великодня, присвячених подіям земного життя Ісуса Христа і Богородиці). Той, хто прийме хрещення в день Богоявлення, проживе довге й щасливе життя. У цей день церква згадує подію з життя Ісуса Христа. І починається велике життя зазвичай з дитячого садка. У євреїв було велике свято П’ятидесятниці в пам’ять Синайського законодавства. По-перше, сьогодні свято. А по-друге, залишиться дитинство з вами або піде назавжди, sylnaukraina.com.ua залежить тільки від вас. А ще – не кожен хлопець стане захисником, піде служити чи воювати”. Таке перенесення довелося відпрацювати у суботу, 16 січня. До V століття було прийнято відзначати народження і хрещення Ісуса Христа в один день – 6 січня.