• CLOUD SCHOOL

     Online school management system that automates all departments & accessible from everywhere, anytime using any device.

     Access Website

    • MEMBERSHIP SYSTEM

     An advanced membership management system that help manage members data, communication, subscriptions, invoices and much more.

     Discover More

    • IKOMALI POS

     Multi-channel Cloud POS that helps you manage your business & sell to individuals or groups through our global E-commerce platform

     Visit Website

    • WATER BILLING

     An advanced water billing system that help manage recording of meter reading, generate invoices, send receipts, bulk-sms, bulk-email, auto-payments.

     Discover More

    • EDUCATION

     Our Cloud School System helps in management of schools right from admission, administration, accounts, stores, library, academics, digital learning and much more.

     Visit Cloud School Website

    • BUSINESS

     With Ikomali, You can automate operations of your business right from clients, products, invoices, sales, reports, POS etc. Generate Reports and analyse data

     Visit Ikomali Website

    • HEALTH

     With IDOC system, you are able to manage operations of your clinic or hospital from reception, consultation, pharmacy, accounts, laboratory and much more. System is ideal for clinics & small hospitals

     Visit IDOC Website

    • ORGANIZATIONS

     Helping organizations serve their members through our membership and project management systems. Ideal for associations, societies, NGOS

     Read More

    • CLOUD HOSTING

     Cloud hosting, makes applications & websites accessible using cloud..

     Read More

    • DIGITIAL MARKETING

     Digital marketing techniques  use an electronic device…

     Read More

    • IT CONSULTANCY

     Also referred, to as technology consulting, relates to services..

     Read More

    • MOBILE APPS

     Using solid expertise in mobile apps development, our team will help you..

     Read More

    • SOFTWARE DESIGN

     We design & develop high quality, cost-effective & reliable custom software’s

     Read More

    • WEB DESIGN

     The web is vast. As of today, there are billions of websites online, all..

     Read More

 • Contact Us

Трійця 2023: прикмети, традиції, обряди і заборони, що можна і що не можна робити

Перший офіційний новорічний вихідний чекає на нас на Різдво, 25 грудня, яке припадає 2021 року на суботу. Тому вихідний переноситься на понеділок, 27 грудня. 3 ст. 67 Кодексу законів про працю України (КЗпП), якщо святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, то вихідний переноситься на наступний день після святкового або неробочого. У різних куточках України житло на Зелені свята прикрашають гілками клена і липи, листям лопуха, м’яти і папороті, чебрецем, любистком і волошками. У перший місяць літа прийдешнього року в Україні відзначатимуть два державні свята – Трійцю та День Конституції. Читайте такожКоли Великдень у 2021 році: дата великого християнського свята в УкраїніЧастина свят мають сталу дату, а деякі з них є перехідними й кожного року святкуються в різні дні. Не можна влаштовувати весільну церемонію в дні церковних свят. Церковний календар – це, перш за все, календар постів і православних свят. У це свято обов’язково потрібно відвідати церкву, де в молитві подякувати Богові за все, що у Вас є. Суботу, напередодні – день поминання покійних і підготовки до самого свята, в якій більшість віруючих намагаються причаститися, а значить, дні перед Трійцею намагаються присвятити посту і молитві.

Читайте такожВознесіння Господнє 2021: дата свята, що можна та заборонено робитиУ червні святкуватиметься велике християнське свято – Трійця. Завдяки їм мають бути додаткові вихідні у червні. Дні і заходи народного календаря у 2023-2024 році мають сезонний характер. Спитали в колег, які мають дітей-школярів, почитали пабліки в соцмережах. Шлюби, укладені в цей день, виявляються нещасливими, а відносини конфліктними. Але, як відомо, якщо пара пройде через всі разом, рука об руку – тим самим зміцнить свої відносини і розпалить нову іскру любові. Якщо пара не остаточно визначилася з вибором і почуттями або занадто молода, не варто вибирати цей час. Якщо один з подружжя народився в рік Змії, а інший в рік Кози, то з’єднати узами шлюбу свої серця їм варто в роки Бика, Півня, Кролика, Свині. Чи варто змінювати календар святкових днів під час війни? Це рік був 2020 року, у якого в лютому не 28, а 29 днів. 1 ст. 53 КЗпП напередодні святкових і неробочих днів (ст. ’ятка – шлюб буде піддаватися всіляким труднощам, але подружжя опиниться здатними стійко перенести всі негаразди. Родина не буде дружною, а шлюб – міцним. Пов’язано це було з прикметою про те, що хто в травні в шлюб вступить, той маятися буде все життя. Навпаки, в травні стало багато весільних урочистостей.

У травні не рекомендувалося проводити весілля. Червень – настає літо, і сонце гріє в своїх променях пари, які зіграли весілля в цьому місяці. Найчастіше пари, які не планують вінчання, проводять торжество в день, який підходить саме їм. Існують загальні рекомендації, які допомагають визначити, який час підходить для весілля по знаку зодіаку. Весь час буде безліч причин для розладу. Серпня – дуже гарний час для весілля. Пов’язували дату весілля і з Місяцем. Для Стрільців – астрологи рекомендують вибирати будь-який непарний місяць і непарну дату. Якщо ви плануєте створити затишне сімейне гніздечко з дітьми та іншими принадами, для весілля плануйте інший місяць. Якщо доторкнувся мітлою щось вони виходять з гри і виконують завдання (3 стрибка на одній нозі, танець, вірш і. Якщо з датою відразу визначитися складно, спробуйте зрозуміти, який місяць для вас найбільш сприятливий. Травня – невдалий місяць в усіх відношеннях. Лютого – сильні почуття, гармонія, щастя – це те, що буде супроводжувати сім’ї, якщо призначити реєстрацію на цей місяць. Це місяць вірності, любові, турботи. Це пов’язано з довгими постами в ці місяці. Це можуть бути бійці ЗСУ, ветерани АТО чи ООС, добровольці, волонтери, рятувальники та силовики.

Сім’ї, створені в цьому місяці, як правило, web site щасливі, фінансово забезпечені, радують один одного довгі роки. Коли вона перебувала в порядку спадання фазі або в повному місяці, то це також було несприятливим часом для весільної церемонії. Мовна норма, що традиційно чоловічий рід множини відображає і жінок – вчителі, лікарі, держслужбовці, захисники – є пережитком того стану, коли жінки у цих сферах не були представлені. В кінці року українців традиційно цікавить запитання, коли можна буде відпочити. Для Раків – лютий, травень, серпень. Для Близнюків – лютий, квітень, серпень, грудень. Для Козерогів – січень, лютий, листопад. Для Дів – березень, червень, липень. Для Скорпіонів – березень, червень, вересень, жовтень, листопад, грудень. Для Терезів – січень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень. Для Львів – січень, липень, вересень. Для Овнів – січень, квітень, травень. Інший щасливий для одруження день можна обчислити шляхом вирахування з останньої дати місяця числа пари. Значні числа 2, 5, 8. Намагайтеся вибирати дату з цими цифрами.