Польовику приписувалися і позитивні риси: зокрема на Бойківщині його вважали охоронцем польових меж. На Гуцульщині, зокрема, такими вважали скарби опришків. На вірі у цілющу силу землі грунтувалися деякі народні засоби лікування. На Волині вірили, що Упиром ставав кожний самовбивця. Чи не тому він написав розгромну рецензію на працю казанського ректора М.Лобачевсько- го з уявлюваної геометрії, що його власне математичне мислення мало іншу природу. У лісі він ловить нявок і поїдає їх. Чудовим співом вони заманюють юнаків чи дівчат, затягують їх у воду і залоскочують. Взяти їх може лише той, кому вони призначаються. Пізніше широкого побутування набула версія суто християнського забарвлення: на небі знаходиться рай, куди Бог допускає лише святі душі. Пізніше, з поширенням християнства, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів це змінилося переконанням у тому, що кожна зірка є свічкою, яку запалює Бог із народженням людини. Русалка – один із найколоритніших персонажів української демонології, уособлення небезпечної водяної стихії. Чугайстер (лісовий чоловік ) – фантастичний образ української демонології.
Ринок української кукурудзи розширюється завдяки В’єтнаму. Константинов напомнил, что только после вхождения Крыма в состав Российской империи прекратились разорительные набеги на земли империи с юга, и завершилось вхождение всей черноморской береговой линии в ее состав. 2 Вся Европа войдет в состав Вепикой России добровольно сама но не ранее 2034 года. Они известны, но неизвестно точно, к каким отнести польскую мифологию – еще к низшим или уже к высшим. Велеса-Волоса, следовательно, с большой осторожностью включаем в польскую мифологию. Ну, там тваё места, там сабе будзь. Из-за главного места, занимаемого Сварожицем меж иными богами в Радгошчи, мы не ошибемся, наверное, если допустим, что Сварожиц был богом земного и небесного огня (молнии). Стены этой святыни украшают лики богов и богинь, чудесно вырезанные, как кажется смотрящим, внутри находятся боги, созданные вручную, с вырезанными их именами, шлемами и броней, очень грозно одетые, первый из которых Сварожицем зовется, и всеми язычниками главным почитается. По-друге, прикметною рисою російської, а потім і радянської фантастики було відтворення «світлого майбутнього», утопізм. В оповіданні «Тайфун» професор літератури виявився прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівйпотрібнішою людиною у складі радянської делегації, бо зумів віршованими рядками стародавніх китайських поетів приборкати тривогу в душах людей перед загрозливою природною стихією. Чіпати такі закрутки не можна, бо людину паралізує. Різно- манітність сприйняття свідчить про серйозну спробу осмислити цю неорди- нарну людину незалежно від кон’юнктури, що вимагала дати образ радян- ського комуніста.
До перших належали ті, що закопувалися людьми під час складних життєвих колізій (воєн, нападів, пограбувань). До Місяця зверталися із замовляннями, прохаючи допомоги. У таких випадках зверталися до сільської ворожки, щоб та зняла закляття з ниви. На- разі, щоб зрозуміти героя твору, необхідно краще знати автора, детальні- ше описати їхню спорідненість і розходження. Цей дух по смерті господаря забирав його душу. Проте після смерті господаря він з’являється зі зграєю круків і вириває запродану йому душу. Розпізнати Упира можна по шести пальцях на руках і ногах, а після смерті – по напрочуд свіжому яскраво-червоному обличчю. Тут можна виявити сліди антропоморфізації (сонце – чоловік з ясним обличчям; чоло боже; боже лице). И пьем ее пять раз в день, и хвалим богов наших за радости те, что осурится молоко наше на питье наше, и корм идет коровам для нас, и тем живем, и травы злачные варим н молоке, и так едим каждый часть свою, и идем. Проте, не дивлячись на загальну кількість її пророцтв, вона дуже мало говорила екстрасенси про Україну 2023 2018 рік і свіжі екстрасенси про Україну 2023 те, яким він буде прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік усього українського народу. Традиційні погляди українців на походження Землі мають виразне християнське забарвлення – вона створена Богом із грунту, добутого з морського дна. Давайте дізнаємося. Незрячими очима вона бачила наступне: розкол України та України: «те, що було єдиним, рассиплется на друзки».
«Зоряного корсара» було неоднозначним. Поширеним було повір’я, що Чарівники вміли робити магічні заломи колосся (закрутки), які спричиняли неврожайність хліба. Цікаво, що порівняно з відомими у радянській літературі романами про вчених Л.Леонова «Російський ліс» та Д.Граніна «Іду на грозу», проза П.Загребельного містить незрівнянно біль- шу кількість такого роду свідчень ерудиції. Койфман дотримується доктрини трансгуманізму і вірить, що техніка допоможе людині подолати смерть і стати кращою духовно. Подекуди побутувала думка, що Русалками ставали люди, що помирали на так званий Русалчин великдень. Вважалося, що Упирами бувають родимі та роблені. Вважалося також, що небо вогняне і воно розкривається лише на свято Воскресіння та під час грози. Метаморфозу розуміємо не як фрагмен- тарність, трагічну роздробленість світу на кшталт халепи з носом майора Ко- вальова у повісті М.Гоголя, а як принцип «усе в усьому», магічний театр Гарі Галлера з роману Г.Гессе «Степовий вовк», що реалізується за умови праєди- ного духовного кореня. Справді, у повісті М.Івченка «Напоєні дні» (1924) виразно бринить лірико-філософська індивідуалістська нота. У побутових оповідях, обрядах подибуємо елементи міфів та символіки, в яких виразно проглядаються залишки культу Сонця. Війна постає концентрованим виразником тих явищ, в коло яких її ху- дожньою логікою вписано: холод, злидні, сніг, крига, смерть, заздрість, ду- ховна ницість, відчуженість. Таким образом первоначальном польском культе наметились две направляющие: Сварожиц – огонь и Дадьжбог – солнце.